سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کتری روگازی

از جمله وسایل پرکاربردی که برای تهیه چای مورد استفاده قرار میگیرد کتری روگازی میباشد. همانطور که میدانید کتری روگازی میتواند آب مورد نیاز برای تهیه یک چای دلچسب را آماده کند. کتری روگازی به دلیل اینکه در برابر حرارت مستقیم قرار میگیرد از فلز ساخته میشود که این فلز نیز معمولا استیل میباشد. کتری روگازی  در طرح ها و مدل های گوناگونی تولید میشود و دیگر مانند گذشته نیست که تنها یکی دو مدل از کتری برای خرید موجود باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

امروزه شرکت های زیادی وجود دارند که با توجه به سلایق مختلف کتری روگازی در طرح های بسیار زیبا و چشم نواز را تولید میکنند که میتوانند نظر سخت پسندان را نیز به خود جلب کنند.

خرید کتری روگازی

برای خرید کتری روگازی به نکاتی که در اختیار شما قرار خواهیم داد باید توجه داشته باشید. یکی از  نکات مهم در خرید کتری روگازی بعد از زیبایی و استحکام بدنه، دسته های آن میباشد. دسته در نظر گرفته شده برای کتری روگازی باید به گونه ای طراحی شده باشد که کمترین حرارت را به دسته انتقال دهد. حرارت منتقل شده به دسته میتواند حمل کتری را مشکل کرده و همچنین منجر به تغییر شکل دسته(دسته های پلاستیکی) در مرور زمان شود. ظرفیت مخزن نیز در خرید کتری روگازی باید لحاظ شود و متناسب با نیاز خود کتری با ظرفیت مناسب را تهیه نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()