سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چای ساز

چای یکی از محبوبت ترین نوشیدنی ها در کشور ما میباشد و هر ایرانی به طور متوسط دو یا سه لیوان چای را در طول روز مصرف  میکند. تهیه چای به روش های قدیمی و سنتی کمی زمانبر است و افرادی که زمان کافی برای درست کردن چای را ندارند از چای ساز استفاده میکنند. چای ساز یکی از وسایل برقی محسوب میشود که امروزه کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است و در مدت زمان بسیار کوتاهتری میتواند چای را برای استفاده آماده کند. یک مخزن بر روی چای ساز قرار دارد که این مخزن در هر برند و مدل از ظرفیت خاصی برخوردار است. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

با مراجعه به یک فروشگاه با تنوعی از برند و مدل های چای ساز مواجه خواهید شد که همین موضوع میتواند موجب سر درگمی شما در خرید شود. در ادامه نکاتی را در رابطه با خرید چای ساز در اختیار شما قرار خواهیم داد که با کمک گرفتن از این نکات میتوانید چای ساز مناسب را خریداری نمایید.

خرید چای ساز

اولین نکته در خرید چای ساز طراحی بدنه و جنس آن میباشد. طراحی و جنس بدنه چای ساز باید به گونه ای باشد که گرما را به بدنه منتقل نکرده و در نتیجه از گرم شدن دستگاه جلوگیری شود. گرمایی که به بدنه دستگاه منتقل میشود میتواند به مرور منجر به خراب شدن و از کار افتادن قطعات داخل دستگاه شود. همچنین گرم شدن دسته چای ساز میتواند برداشتن مخزن را با مشکل مواجه کند. محدوده مصرف برق چای ساز باید مناسب و منطقی باشد و از خرید چای ساز که مصرف بالایی دارد خودداری کنید. اگر در طول روز زیاد از چای ساز استفاده میکنید باید چای ساز هایی را خریداری کنید که مصرف برق آنها در پایین ترین حد خود باشد. یک چای ساز باید از فیلتر آب و همچنین فیلتر داخل قوری برخوردار باشد. چای سازهایی که از فیلتر برخوردار هستند میتوانند مواد زائد درون آب را دفع کنند. اگر خرید چای ساز استیل را مد نظر قرار داده اید باید نوع ضد رسوب و ضد زنگ آنرا انتخاب کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()