سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سماور برقی

چای از دلچسب ترین نوشیدنی ها در میان ایرانی ها میباشد و از گذشته تا کنون مرسوم بوده است که اب مورد نیاز برای این نوشیدنی گوارا را در سماور تهیه میکنند. سماور ها دیگر مانند گذشته ذغالی نیستند و امروزه سماورهایی برای تهیه چای مورد استفاده قرار میگیرند که انرژی مورد نیاز خود را از برق تامین میکنند. سماور برقی همانطور که از نامش نیز به خوبی پیداست میتواند انرژی مورد نیاز خود را از برق تامین کند و هیچگونه آلودگی را مانند سماورهای ذغالی به وجود نمی آورد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سماور برقی در دو نوع با قوری و بدون قوری بفروش میرسد که نسبت به سلیقه خود میتوانید نوع قوری دار و یا بدون قوری آنرا خریدرای کنید.

خرید سماور برقی

برای خرید سماور برقی مانند قوری ذغالی باید نکاتی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید بهترین سماور را تهیه کنید. برای خرید سماور برقی برچسب انرژی آنرا بررسی کنید. بر چسب انرژی درج شده بر روی سماور برقی این اطمینان را برای خریدار بوجود می آورد که سماور از مصرف برق پایینی برخوردار است. سماور برقی را با گارانتی خریداری کنید. خرید سماور برقی بدون گارانتی باعث میشود تا در مواقعی که سماور با مشکل مواجه شد نتوانید از خدمات پس از فروش بهره مند شوید و نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید. برای خرید سماور برقی بدنه آنرا بررسی کنید تا بدنه آن از دفورمگی و یا نقصی بر روی خود برخوردار نباشد. هر گونه نقص بر روی سماور میتواند جلوه ظاهری بدی را برای آن بوجود آورد زیرا سماورها علاوه بر انجام وظیفه اصلی خود در زیبایی فضای اطراف نیز نقش موثری دارند. نشان استاندارد در خرید سماور برقی بسیار مهم است و سماورهایی برای خرید مورد اطمینان هستند که نشان استاندارد ملی ایران بر روی آنها درج شده باشد. آخرین نکته ای که برای خرید سماور برقی باید لحاظ کنید قیمت آن میباشد. قیمت سماور برقی باید متناسب و منصفانه در نظر گرفته شده باشد. برای خرید سماور برقی با قیمت مناسب میتوانید با فروشگاه گلچین کالا از فروشگاه های عرضه لوازم خانگی با قیمت مناسب تماس حاصل نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()