سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

خردکن

دیگر خرد کردن مواد مورد نیاز برای تهیه غذا مانند گذشته بصورت سنتی انجام نمیشود و با وجود تجهیزاتی که با نام خرد کن به بازار عرضه میشوند عمل خرد کردن انواع مواد غذایی مانند سبزیجات بسیار آسان شده است. خرد کن از تجهیزاتی است که به دو صورت برقی و دستی بفروش میرسد و در هر دونوع دستی و برقی از فروش بالایی برخوردار است. خرد کن از تیغه هایی در قسمت داخلی بدنه برخوردار میباشد که این تیغه ها میتوانند به خوبی مواد غذایی را به اندازه های مختلف و در ابعاد کوچک تبدیل کنند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

میتوان مواد غذایی را با وسایلی همچون چاقو و یا رنده نیز به روش های سنتی خرد نمود اما این روش ها بسیار وقت گیر و زمان بر هستند و به همین دلیل خرد کن بهترین وسیله برای خرد کردن مواد در کوتاه ترین زمان هستند. انرژی انسانی کمتری نیز با استفاده از خرد کن برای تهیه مواد غذایی صرف خواهد شد.

خرید خرد کن

وظیفه اصلی در ریز کردن مواد غذایی در خرد کن را تیغه ها انجام میدهند. هر چه تیغه های به کار رفته در دستگاه تیز تر و همچنین محکم تر باشند در نتیجه میتوانند مواد غذایی را راحتت تر و سریع تر خرد کنند. تیغه های ضد زنگ یک مزیت محسوب میشوند و  در هنگام خرید خرد کن باید به این موضوع توجه داشته باشید. ظرفیت مخزن در خرید خرد کن اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر از دسته افرادی هستید که مواد غذایی زیادی را در طول روز خرد میکنید باید خرد کن هایی که مخزن بزرگی دارند را تهیه کنید. برای خرید کن برقی توان و قدرت یکی از مهمترین فاکتور ها محسوب میشود. توان و قدرت موتور خرد کن برقی هر چه بیشتر باشد در نتیجه میتواند مواد را بهتر و سریع تر خرد کند. همچنین خرد کن برقی که از توان بالایی برخوردار است میتواند طول عمر و همچنین دوام بالاتری داشته باشد و از هزینه های نگهداری دستگاه تا حد زیادی بکاهد. فروشگاه گلچین کالا  انواع خرد کن دستی و برقی را در برندهای مختلف به فروش میرساند و از فروشگاه هایی است که محصولات خود را به سراسر کشور و بنا به درخواست مشتری ارسال میکند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()