سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آب مرکبات گیری

بسیاری از مردم به نوشیدن آب مرکبات بخصوص در فصول گرم سال مانند تابستان علاقه زیادی دارند. آب مرکبات گیری از تجهیزاتی است که در دو نوع صنعتی و خانگی تولید میشود و از نوع صنعتی آن بیشتر در آبمیوه فروشی ها و مراکزی که به آبمیوه در حجم بالا نیاز دارند استفاده میشود.جنس بدنه و همچنین تیغه آب مرکبات گیری باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. تیغه ها و همچنین بدنه آب مرکبات گیری هر چه از جنس بدنه با کیفیت تری برخوردار باشند در نتیجه نیازی به تعویض و یا تعمیر دستگاه پس از گذشت مدت کوتاهی وجود نخواهد داشت. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

آب مرکبات گیری همچنین به دو دسته برقی و همچنین دستی تقسیم بندی میشود که البته نوع برقی آن از محبوبیت بیشتری به دلیل عدم استفاده از نیروی انسانی برخوردار است.  حتی برخی از آب مرکبات گیری هایی که در گذشته تنها در نوع دستی تولید میشدند امروزه در مدل های برقی به بازار عرضه میشوند.

خرید آب مرکبات گیری

برای خرید آب مرکبات گیری باید ابتدا اطلاعاتی را نسبت به یک محصول مناسب با نیاز خود دریافت نموده و سپس خرید خود را انجام دهید.  برای خرید آب مرکبات گیری ابتدا باید قدرت دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. قدرت آب مرکبات گیری بسیار مهم است و اگر تعداد مرکبات زیادی را در طول روز آبگیری میکنید باید دستگاهی با قدرت بالا را تهیه نمایید. دومین نکته در خرید آب مرکبات گیری قطر دهانه ورودی مرکبات میباشد. قطر دهانه آب مرکبات گیری باید به گونه ای باشد که مرکبات بزرگ به راحتی در آن جای گیرند. این موضوع برای آب میوه فروشی ها که انواع مرکبات را آب گیری میکنند بسیار مهم است. سرعت آب مرکبات گیری مانند قدرت آن از اهمیت زیادی برخوردار است. هر چه سرعت آب مرکبات گیری بیشتر باشد در نتیجه میتواند تعداد مرکبات بیشتری را در زمان کمتری آبگیری کند. این مورد نیز برای آبمیوه فروشی های شلوغ که مشتریان زیادی در ساعاتی خاص دارند بسیار حائز اهمیت است. جنس بدنه و تیغه نیز از نکات خرید آب مرکبات گیری هستند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()