سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آبمیوه گیری

همه ما دوست داریم تا در فصول مختلف سال طعم خوب آب میوه های همان فصل را تجربه کنیم. یکی از تجهیزاتی که برای آبگیری انواع میوه مورد استفاده قرار میگیرد آبمیوه گیری میباشد و همگی ما نیز با خوبی با آن آشنایی داریم. آبمیوه گیری را همگی ما از کودکی تا الان به خاطر داریم که البته با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی مدل های جدیدی از این دستگاه با امکانات پیشرفته تر به بازار معرفی شده اند. آبمیوه گیری در برندهای زیادی تولید میشود که هر یک از این برندها نیز در مدل های زیادی بفروش میرسند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شرکت های داخلی و خارجی زیادی وجود دارند که در زمینه تولید آبمیوه گیری فعالیت میکنند که برخی از آنها با عملکرد بسیار خوب خود توانسته اند محبوبیت بیشتری را نسبت به سایر برندهای آبمیوه گیری به دست آورند.

خرید آبمیوه گیری

برای خرید آبمیوه گیری مانند دیگر لوازم خانگی باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. یکی از نکات خرید آبمیوه گیری گنجایش مخزن آن میباشد. هر آبمیوه گیری از یک مخزن بر روی خود برخوردار میباشد که از گنجایش و ظرفیت مشخصی برخوردار است. اگر تعداد زیادی میوه را آبگیری میکنید پس باید آبمیوه گیری را تهیه کنید که از گنجایش مخزن  بیشتری برخوردار باشد. قدرت موتور آبمیوه گیری برای افرادی که قصد دارند تا تعداد زیادی میوه را آبگیری کنند بسیار مهم است. قدرت موتور آبمیوه گیری این اجازه را به کاربر میدهد تا بتواند میوه های با بافت سخت و سفت را نیز با فشار کمتری آبگیری کند. سرعت آبگیری نیز را در خرید آبمیوه گیری ملاک قرار دهید زیرا سرعت بالای آبگیری میتواند روند کار را تا حد زیادی افزایش دهد. لرزش آبمیوه گیری یکی از مشکلاتی است که در برخی مدل ها مشاهده میشود. برخی از مدل های آبمیوه گیری از لرزش های غیر طبیعی و غیر معمولی برخوردار هستند که این لرزش ها آلودگی های صوتی زیادی را ایجاد میکنند. با مشاوره ای که از کارشناسان فروشگاه گلچین کالا دریافت خواهید کرد میتوانید آبمیوه گیری با کمترین میزان لرزش و بهترین قیمت را تهیه نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()